Necann Boston - 2022 Конвенција за канабис во Нова Англија

Necann Boston - 2022 Конвенција за канабис во Нова Англија

.

Најголемиот настан за индустриски настан на источниот брег!


Од 2014 година, Necann настани се дома база за новата Англија канабис индустрија. Ние постојано го привлекуваме најголемиот број на професионалци од ХЕМП, MMJ и канабис во североисточниот дел на нашата годишна конвенција на Бостон канабис и оваа година повторно ќе биде најголемиот, најважен настан за индустриска канабис на источниот брег! Нашата годишна Конвенција за канабис во Нова Англија во Бостон се смета за не може да пропушти настан на годината од страна на канабис одгледувачи, потрошувачи и бизнис култиватори низ целиот регион. Минатата година настанот се пофали со повеќе од 9.000 луѓе. Со неодамнешната легализација на продажбата на рекреативни марихуана во Масачусетс, ние гледаме на врвот дека со околу 10.000 учесници за оваа година.


2021/07/09
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Телефон:
86 15018079703
WhatsApp:
+86 15217807806
Телефонски:
+86 15217807806
WhatsApp:
+86 15018079703
Е-пошта:
info@opticlimatefarm.com
Факс:
+86 752 5313133
Веб-страница:
www.opticlimatefarm.com
Испратете го вашето барање
Информации   


За Оптимима
Оптимирамната фарма ги обединува техничките експерти од Кина, Јапонија, Кореја, САД и Европа, и професионален тим составен од маркетинг експерти, лозари и технолошки иноватори. Врз основа на концептот на "Обезбедување на најсоодветен раст на животната средина за растенија" и "Обезбедување на најдобра рентабилна фабрика за растенија на пазарот", нашата фабрика за растенија фабрика објекти и технологија се развиени и патентирани во 2020 година, а меѓународната компанија Оптимим Farm Ltd е основана. Нашата фабричка фабрика технологија спроведе пазарно-ориентирани надградби и иновации во пет технички области кои се вклучени. 1-еколошка контрола Опрема: Иновативната оптичка технологија технологија се користи за да се направи раст на растенијата посоодветни. 2-растителна спектар технологија: Имаме развиено различни светлосни формули за различни растенија, така што растот на растенијата може да добие целосна фотосинтеза. 3- Хидропонска садење технологија: Врз основа на професионално познавање на различни растенија, измисливме специјални формули за хранливи материи и методи за снабдување за различни растенија, така што растенијата можат да ги добијат потребните хранливи материи во различни периоди на раст. 4-садење систем дизајн и садење опрема: Со цел да се направи раст на растенијата поблиску до природата, ние дизајниравме различни вертикални садење дрства системи за раст на различни растенија. И се применува IE и AI технологија за садење опрема, и стандардизирање на тоа колку што е можно за намалување на трошоците и просторот на садење опрема.
Предности
1.Plant Spectrum технологија: Имаме развиено различни светлосни формули за различни растенија, така што растот на растенијата може да добие целосна фотосинтеза.
2.Hydroponic садење технологија: Врз основа на професионално познавање на различни растенија, измисливме специјални формули за хранливи материи и методи за снабдување за различни растенија, така што растенијата можат да ги добијат потребните хранливи материи во различни периоди на раст.
3. Опрема за контрола на контролата: Иновативната оптичка аеконска технологија се користи за да се направи раст на растенијата посоодветни.
Најчесто поставувани прашања
1.
Пакување
Пакување на дрвени рамки
2.
Услови на плаќање
ФОБ, ЦИФ
3.
По продажбата на услуги
Клучни делови гаранција за 1 година.
Вовед во компанијата
Opticlimate Farm Limited е добивање на популарност како најмногу доверлив производител, извозник, веледрогерија, трговец индустриски контроли производи. Како сертифицирана компанија ISO 9001: 2008, ние предвидуваме да станеме лидери на пазарот на најдобрите во класа производи. Од почетокот ги изложуваме нашите меѓусебни обврски кон квалитетот во презентирањето на широк спектар на производи одобрени од индустријата. Нашиот бизнис пристап ги поттикнува иновативните идеи во нашиот народ, кои се мотивирани да донесат нови и подобрени производи за нашата ценета клиентела. Понатаму, ние се стремиме да станеме компанија фокусирана на клиентите, останувајќи на конкурентната предност на преовладувачката технологија и сојузната поддршка на водечките брендови. Во прилог на ова, одразот на нашиот понуден квалитет, ефикасност и прилагодени услуги нè подготвува да изградиме конзистентни деловни односи со огромна база на клиенти.

Оптична фарма Ограничена, како сигурен производител и веледрогерија на широк спектар на индустриски контроли од основана. Ние нудиме најдобар и врвен квалитет на вертикални внатрешни објекти и многу повеќе. Нашите обезбедени производи се направени со користење на најдобра компонента за квалитет која е набавена од сигурни трговци на мало на пазарот. Покрај тоа, нашата фирма ги назначи добро информираните експерти кои ги развиваат овие производи според индустриските норми. Покрај тоа, ние ангажиравме контролори за квалитет за да ги провериме овие производи на различни параметри на индустријата. Освен тоа, ние нудиме широк спектар на услуги, како што се прилагоден проект за реновирање и малопродажна услуга во различни форма кои ги задоволуваат побарувањата на клиентите имаме напредна инфраструктура која е одделена во различни делови за професионално извршување на деловните активности. Оваа инфраструктурна единица се ракува од страна на нашите остварени членови на тимот. Нашите професионалци работат во блиска синхронизација едни со други за да ги добијат предефинираните цели на фирмата. Во нашата единица за тестирање, строго го испитуваме секој производ во целосен.

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.