FAO2-50, нов соларен клима уред

FAO2-50, нов соларен клима уред

Како производител, Hicool го зема тоа како своја општествена одговорност и мисија за развој& произведуваат комерцијални климатизери со нулта емисија. FAO2-50 започна во 2021 година, што ќе внесе нова виталност на пазарот.

2021/12/21
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Телефон:
86 15018079703
WhatsApp:
+86 15217807806
Телефонски:
+86 15217807806
WhatsApp:
+86 15018079703
Е-пошта:
info@opticlimatefarm.com
Факс:
+86 752 5313133
Веб-страница:
www.opticlimatefarm.com
Испратете го вашето барање

FAO2-50 е соларен климатизер со соларна енергија нулта емисија на јаглерод, капацитет за ладење од 5,0USRT (17,5 kw), што е резултат од повеќе од десет години експеримент на Hicool's R&Д.

Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање