Ресурс
VR
Подготвени сте да започнете со планирање на дизајнот на вашата соба за зеленчук?

Подготвени сте да започнете со планирање на дизајнот на вашата соба за зеленчук?

Дизајнирањето на климатската средина е еден од најважните аспекти на внатрешна градина. Хидропонските одгледувачи треба да бидат способни да ги контролираат и следат различните услови во нивната просторија за одгледување.

OptiClimate може да го советува, процени и опреми вашиот бизнис со принуден воздух, хидропонски HVACD систем и систем за ладење што одговара на вашиот буџет и работа.

OptiClimatefarm е тука да ви помогне да ја изберете совршената конфигурација за вашата операција за растење! Стручен претставник ќе работи со вас за да ги процени вашите специфични потреби и да ја препорача најдобрата опција за вас. Контактирајте со нас денес за да дознаете повеќе.


HVACD системи, Изградете ефикасна средина за одгледување за вашите култури.

Подготвени сте да започнете со планирање на дизајнот на вашата соба за зеленчук?

OptiClimatefarm може да обезбеди сè што ви е потребно за да ја оживеете вашата работа, вклучувајќи архитектонски дизајн и планови на подот, инженерство MEP, клупи и лавици за одгледување, LED светла, систем за контрола на хидропоника и систем HVACD и систем за CO2 и повеќе.


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Станете во контакт со нас

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
Polski
Nederlands
Македонски
Latin
bahasa Indonesia
čeština
русский
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Тековен јазик:Македонски