Решенија за вертикален раст

Решенија за вертикален раст

вертикални лавици за растење, видовме големи успеси и во зголемената легална индустрија за канабис, како и во внатрешните микро-зелени апликации. Без разлика дали водите голема фабрика за одгледување канабис или едноставно сакате да одгледувате свежо овошје и зеленчук за вашите локални ресторани, Opticlimatefarm може да најде совршено решение за да го зголеми вашиот простор и, пак, вашиот принос.

2022/09/29
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Телефон:
86 15018079703
WhatsApp:
+86 15217807806
Телефонски:
+86 15217807806
WhatsApp:
+86 15018079703
Е-пошта:
info@opticlimatefarm.com
Факс:
+86 752 5313133
Веб-страница:
www.opticlimatefarm.com
Испратете го вашето барање

Решенија за вертикален раст

вертикални лавици за растење, видовме големи успеси и во зголемената легална индустрија за канабис, како и во внатрешните микро-зелени апликации. Без разлика дали водите голема фабрика за одгледување канабис или едноставно сакате да одгледувате свежо овошје и зеленчук за вашите локални ресторани, Opticlimatefarm може да најде совршено решение за да го зголеми вашиот простор и, пак, вашиот принос. 

Нашиот систем за одгледување оптиклима ќе го умножи вашето производство, а истовремено ќе го намали отпечатокот за да ја оптимизира ефикасноста на вашето одгледување канабис.

Константна температура и влажност на садење во затворен простор PRO7HVCD, LED вертикална решетка за садење, дигитален контролен систем за хранливи материи итн.

Погоден за следниве видови растенија:

Амарант, рукола. Босилек, пиперки, цвекло, брокула, хељда, клонови, целер, чиа, цилантро, детелина, зелје, краставици, копар, лен, кељ, зелена салата (Рома, Бостон& Ајсберг), микрозелени, сенф зелени, орхидеи, мирни лилјани, пиперки, потос, гума, спанаќ, сукуленти, блитва, домати, репа, тиква и многу други...
Константна температура и влажност на садење PRO7HVACD LED вертикална решетка за садење Дигитален систем за контрола на хранливи материи Решенија за вертикален раст
Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање