Ресурс
VR
OptiClimatefarm подобри решенија за храна

OptiClimatefarm подобри решенија за храна

Подобри решенија за храна

OptiCkimatrfarm дава можност да се создаде „самосигурен“ начин на живот додека живеете во градот.

Хидропоника за здрави заедници

Системите за хидропоника се начини за луѓето без земја или кои живеат во области непријатни за традиционалното земјоделство да произведуваат сопствена храна на исплатлив начин. Кај популациите кои се хронично недоволно исхранети, свежите производи од хидропоничните системи обезбедуваат есенцијални витамини и минерали кои инаку би можеле да бидат недостапни.

Кога пиете зелен сок секој ден, ова се случува со вашето тело

зелениот сок премина од нишата здрава храна до националната опсесија.


OptiCkimatrfarm дава можност да се создаде „самосигурен“ начин на живот додека живеете во градот.

Хидропоника за здрави заедници

Системите за хидропоника се начини за луѓето без земја или кои живеат во области непријатни за традиционалното земјоделство да произведуваат сопствена храна на исплатлив начин.  Кај популациите кои се хронично недоволно исхранети, свежите производи од хидропоничните системи обезбедуваат есенцијални витамини и минерали кои инаку би можеле да бидат недостапни.

Кога пиете зелен сок секој ден, ова се случува со вашето тело

зелениот сок премина од нишата здрава храна до националната опсесија.

Ако пиете зелен сок секој ден, би можеле да изгледате младо

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Станете во контакт со нас

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
Polski
Nederlands
Македонски
Latin
bahasa Indonesia
čeština
русский
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Тековен јазик:Македонски