Ресурс
VR
Паметна клима во затворен простор

Паметна клима во затворен простор

Ние строго контролирана средина (температура, влажност, светлина, вода, хранливи материи, јаглерод диоксид и проток на воздух) води до максимален принос и квалитет на производите. Способноста да се одгледуваат култури во текот на целата година во секоја клима.

OptiClimatefarm може да обезбеди сè што ви е потребно за да ја оживеете вашата работа, вклучувајќи архитектонски дизајн и планови на подот, инженерство MEP, клупи и лавици за одгледување, LED светла, систем за контрола на хидропоника и систем HVACD и систем за CO2 и многу повеќе.


Ние строго контролирана средина (температура, влажност, светлина, вода, хранливи материи, јаглерод диоксид и проток на воздух) води до максимален принос и квалитет на производите. Способноста да се одгледуваат култури во текот на целата година во секоја клима. 

OptiClimatefarm може да обезбеди сè што ви е потребно за да ја оживеете вашата работа, вклучувајќи архитектонски дизајн и планови на подот, инженерство MEP, клупи и лавици за одгледување, LED светла, систем за контрола на хидропоника и систем HVACD и систем за CO2 и многу повеќе.

OptiClimatefarm е тука да ви помогне да ја изберете совршената конфигурација за вашата операција за растење! Стручен претставник ќе работи со вас за да ги процени вашите специфични потреби и да ја препорача најдобрата опција за вас. Контактирајте со нас денес за да дознаете повеќе.Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Станете во контакт со нас

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
Polski
Nederlands
Македонски
Latin
bahasa Indonesia
čeština
русский
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Тековен јазик:Македонски